Wigro Wiesław Groszyk A.G.R

ul. Elektoralna 11/5

00-137 Warszawa

Telefon: 111 222 333

E-mail: wieslaw.groszyk@wigro.pl

http://www.wigro.pl/

Firma WIGRO GROSZYK Agencja Nieruchomości istnieje od 1989 roku a na rynku nieruchomości działa od 1991 roku. Jesteśmy zrzeszeni w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (właściciel jest członkiem założycielem WSPON) i w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Firma jest uczestnikiem systemu wymiany ofert MLS WSPON.

Ponad 50% osób zatrudnionych w Wigro-Groszyk posiada licencje zawodowe. Nasz profesjonalizm poparty jest członkostwem w; W 2005 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością i od kwietnia 2006 roku posiadamy CERTYFIKAT ISO, obecnie jesteśmy certyfikowani według wymagań ISO 9001-2008. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę.

Najlepszą rekomendacją naszych usług jest zadowolenie naszych klientów i wiele bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadzonych za naszym pośrednictwem transakcji, które nadzorują nasi pośrednicy. Właśnie dlatego klienci, którzy skorzystali już z naszych usług polecają nas innym. Zapraszamy Państwa do naszych biur na terenie Warszawy, Łomianek i Leszna.

Informacja dodatkowa : Nadzór nad nieruchomościami (lokalami) oddziału MLS WIGRO sprawują pośrednicy, którzy oferty wprowadzili do systemu MLS WSPON. Jednakże nadzór nad obsługą kupujących i najemców, którzy poszukują nieruchomości za naszym pośrednictwem i wyrażą zgodę na świadczenie usługi pośrednictwa, sprawują zawsze pośrednicy Wigro-Groszyk.

Zadaj pytanie

    Opinie o biurze

    Comments are closed here.