Adventor – Obsługa Nieruchomości SC

ul. Gdańska 158

85-674 Bydgoszcz

Zdobywana wiedza oraz wnikliwa obserwacja rynku nieruchomości, pozwoliła na stworzenie zespołu, który dzięki wysokim kwalifikacjom zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę w sympatycznej atmosferze.
W swojej pracy kierujemy się standardami zawodowymi, zasadami etyki zawodowej i przepisami prawa.
Stworzyliśmy naszą firmę z myślą o profesjonalnej obsłudze rynku nieruchomości w zakresie: POŚREDNICTWA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI ZARZĄDZANIA I ADMINISTROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI Jesteśmy po to, aby służyć Państwu pomocą pośrednicząc w realizacji transakcji kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu, dzierżawy oraz zamiany wszelkich rodzajów nieruchomości.

Tym samym oferujemy Państwu usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami stanowiącymi własność wspólnot mieszkaniowych, własność osób prawnych oraz osób fizycznych. Gwarancją wiarygodności naszej firmy są: państwowe licencje zawodowe, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu, wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Ufając, iż sprostamy Państwa oczekiwaniom serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Z wyrazami szacunku
Zespół firmy
ADVENTOR s. c.

Zadaj pytanie

    Opinie o biurze

    Comments are closed here.