„ABC – TRANS” POŚREDNICTWO FINANSOWE I NIERUCHOMOŚCI Zbigniew Janik

ul. AL. ARMII KRAJOWEJ 1/3

42-200 Częstochowa

Korzenie firmy sięgają roku 1982 począwszy od firmy handlowej po 1997 rok kiedy to uległ zmianie profil działania firmy. Od 1997 roku do chwili obecnej obejmuje on usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i usługi finansowe w zakresie pośrednictwa w pozyskiwaniu źródeł finansowania zakupu nieruchomości. W 2001 roku, zgodnie z wymogami Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami, Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nadał właścicielowi firmy licencję zawodową nr 1331.

ŚwiadectwoNasze biuro specjalizuje się w obrocie ziemią, działkami i terenami budowlanymi, komercyjnymi jak również przemysłowymi. Flagowym projektem jest realizowany od 3 lat kompleks osiedli jednorodzinnych do indywidualnej zabudowy na Parkitce w rejonie ulic Małopolskiej – Traugutta i Małopolskiej – Obrońców Westerplatte. Dumni także jesteśmy z transakcji sprzedaży terenu pod nowe prywatne osiedle wielorodzinne GLORIA PARK, realizowane przy ul.

Mościckiego.

Kolejnym znaczącym kierunkiem działania firmy jest pośrednictwo w najmie i wynajmie lokali i obiektów komercyjnych. Największym sukcesem firmy na tym polu była realizacja 2 supermarketów LIDER PRICE w Częstochowie.

Bardzo duży nacisk kładziemy na obsługę lokalnego rynku mieszkaniowego, od pierwszego M2 do komfortowych apartamentów. Pomoc w wyszukaniu upragnionego M2 czy M3 daje nam ogromną satysfakcję. Dzięki uczestnictwu w lokalnej sieci CCN dysponujemy dużą bazą zarówno ofert, jak i klientów poszukujących mieszkań we wszystkich dzielnicach.

Rozumiemy jak ważne jest, zwłaszcza dla młodych ludzi posiadanie własnego mieszkania i dokładamy wszelkich starań by te marzenia spełnić. Bardzo istotnym czynnikiem w tym procesie jest zapewnienie finansowania. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się bankami i zawsze staramy się przedstawić klientowi ofertę kredytową korzystniejszą niż standardowy produkt bankowy.

Certyfikat Rozszerzenie Unii Europejskiej i idąca z tym w parze częściowa liberalizacja warunków zakupu nieruchomości przez obcokrajowców spowodowała zwiększenie zainteresowania inwestycjami w nieruchomości zarówno przez firmy, jak i osoby fizyczne z państw U. E. oraz z poza unii.

W swym dorobku posiadamy zrealizowane transakcje z klientami z U. E. , U.

S. A, Rosji a nawet z Australii i Japonii. Oferujemy obsługę w języku angielskim.
ABC w naszej nazwie to tylko pierwsze litery alfabetu symbolizujące początek, w firmie stosujemy dewizę by wszystkie sprawy doprowadzić do Z, czyli do końca. Zachęcamy do współpracy z nami, oferując dogodne i czytelne warunki. .

Zadaj pytanie

    Opinie o biurze

    Comments are closed here.