„2J” sp. z o.o.

ul. Toruńska 31

86-300 Grudziądz

Biuro Obrotu Nieruchomościami 2 J sp. z o. o.

działa głownie na rynku Grudziądza i powiatu grudziądzkiego, ale swym zasięgiem obejmuje również całe województwo kujawsko-pomorskie. Specjalizujemy się obsłudze transakcji klientów indywidualnych, związanych przede wszystkim ze sprzedażą i wynajmem domów i mieszkań. Biuro oferuje kompleksową pomoc w załatwianiu wszelkich spraw związanych z mieszkaniem, domem czy działką klientów – od kwestii formalno-prawnych po doradztwo ze strony doświadczonych pracowników.

Przewaga konkurencyjna oferty Biura Obrotu Nieruchomości 2 J sp. z o. o.

nad innymi pośrednikami polega na indywidualnym podejściu do potrzeb i oczekiwań klientów. Aby Klient mógł sprzedać nieruchomość, nasz Doradca zbiera wszelkie niezbędne dane potrzebne do sporządzenia oferty, w razie potrzeby udaje się na miejsce, aby zebrać dodatkowe informacje oraz zrobić zdjęcia. Każda nieruchomość trafia automatycznie do systemu gromadzącego oferty dla potencjalnych klientów.

Wszystkie nieruchomości będą szczegółowo sprawdzane pod kątem prawnym.

Nasi Klienci nie muszą posiadać aktualnej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Nasz Doradca przedstawi najświeższe analizy rynku wraz ze średnimi cenami oraz przykładowe oferty podobnych nieruchomości.

Na tej podstawie można będzie wspólnie ustalić, jaką cenę wystawić w ofercie. Biuro preferuje obsługę transakcji z umową z klauzulą wyłączności, co pozwala zapewnić wysoki standard obsługi i poprawia skuteczność działania pośrednika – oferta z klauzulą wyłączności daje lepsze możliwości indywidualnego podejścia do Klienta i jego oferty, a dzięki temu nieruchomość może być sprzedana najczęściej szybciej i za lepszą cenę, niż gdyby miało się tym zajmować nawet kilkanaście biur nieruchomości traktujących ofertę jako kolejną z bardzo wielu.

Aby Klient mógł kupić nieruchomość, Doradca przedstawia klientom podczas spotkaniaszczegóły oferty oraz warunki współpracy.

Klienci otrzymają ofertę ściśle dopasowaną do określonych wytycznych. W razie potrzeby będziemy mogli zaoferować również kredyt hipoteczny dopasowany do potrzeb klienta – około połowa transakcji zakupu domów i mieszkań wspomagana jest kredytem hipotecznym.

Nasze standardowe doradztwo jest całkowicie bezpłatne .

Dopiero w momencie, gdy klienci zdecydują się na zakup nieruchomości z naszej oferty, pobierzemy wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od wartości transakcji. Dodatkowo naszą firmę wyróżnia na rynku usługi niestandardowe , w tym: odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży – usługa „aranżacji nieruchomości” dla nieruchomości mieszkaniowych lub „przygotowania gruntu” dla nieruchomości gruntowych, przygotowanie właściciela do prawidłowego zachowania w kontaktach handlowych z potencjalnym nabywcą – usługa „strategii sprzedaży”, odpowiednio sporządzona dokumentacja fotograficzna i profesjonalny opis nieruchomości, promocja oferty na najpopularniejszych serwisach internetowych oraz w bazie MLS, umożliwiającej wspólne oferowanie nieruchomości przez większość liczących się biur pośrednictwa nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim, pomoc w negocjacjach z bankiem w sytuacji gdy sprzedawana nieruchomość obciążona jest kredytem. weryfikacja osób oglądających – uwiarygodnienie osób zainteresowanych zakupem w celu ochrony właściciela i jego nieruchomości przed potencjalnymi złodziejami.

Na życzenie Klientów możemy również zapewnić współpracę innych specjalistów związanych z rynkiem nieruchomości, np. : rzeczoznawcy majątkowego, który wyceni nieruchomość w celu jak najlepszego określenia możliwej do uzyskania ceny, radcy prawnego, pomagającego rozwiązać skomplikowane problemy natury prawnej związane z nieruchomością, np. sprawy spadkowe, audytora energetycznego, przygotowującego niezbędne przy sprzedaży świadectwo energetyczne nieruchomości, notariusza sporządzającego umowę sprzedaży nieruchomości, geodety, jeżeli niezbędny jest podział lub nowe pomiary nieruchomości, zarządcy nieruchomości, który opracuje program zarządzania nieruchomością komercyjną, w celu osiągnięcia z nieruchomości jak najwyższego dochodu, projektanta wnętrz, firmy remontowo-budowlanej, jeżeli w celu uzyskania lepszej ceny za sprzedawaną lub wynajmowaną nieruchomość warto przeprowadzić drobne prace remontowe.

Zadaj pytanie

    Opinie o biurze

    Comments are closed here.