Katalog dobrych biur nieruchomości

O stronie dobre biuro nieruchomości

2012-09-03 14:12:20

Ogólnopolski serwis Dobre biuro nieruchomości jest katalogiem najlepszych firm z branży pośrednictwa nieruchomościami.

Misją działania katalogu Dobre biuro nieruchomości jest zapewnienie właściwego rozwoju polskiego rynku nieruchomości. Dlatego tak ważne jest dla nas propagowanie biur nieruchomości świadczących usługi na najwyższym poziomie, a to dzięki między innymi zatrudnianiu przez agencje profesjonalnych i doświadczonych doradców.

Biura znajdujące się w bazie zyskały miano dobrych, bo wykorzystują zaawansowane, nowoczesne technologie. Współpraca pośrednika z klientem jest łatwiejsza, a transakcja przeprowadzona szybciej i bezpieczniej, dzięki internetowym, kompleksowym programom komputerowym wspomagającym pracę biura.

Stworzyliśmy kompleksowy system informacyjny zarówno dla właścicieli nieruchomości jak i zainteresowanych ich nabyciem.

Wahasz się czy skorzystać z pomocy biura nieruchomości? Zachęcamy do przeczytania artykułu pt. ,,Współpraca z pośrednikiem”. Jeśli już przekonałeś się, jak wiele cennych rad udzieli Tobie pośrednik i w ilu czynnościach Cię wyręczy, zapoznaj się z przebiegiem transakcji, by przygotować konieczne dokumenty i zaoszczędzić swój czas.

Skorzystaj z porad z zakresu:

  • współpraca z pośrednikiem, na czym polega umowa z biurem nieruchomości,

  • dlaczego warto wybrać biuro należące do stowarzyszenia, co zwiększa wiarygodność agencji,

  • na co jesteśmy narażeni dokonując transakcji bez udziału pośrednika,

  • dlaczego oferty tworzone przez agencje pośrednictwa są czytane chętniej niż inne,

  • przebieg procesu kupna nieruchomości, sprzedaży i najmu,

  • cenne wskazówki dla chcących wynająć nieruchomość,

  • wymagane dokumenty związane z obrotem nieruchomościami,

  • ponadto ważne pytania i odpowiedzi, szukanie najlepszych rozwiązań przy transakcji związanej z nieruchomością oraz konkretne sprawy organizacyjne.

 

Dodatkowo katalog Dobre biuro nieruchomości jako branżowa baza firm, oferuje właścicielom biur nieruchomości skuteczny i tani sposób promocji firmy w internecie. Od momentu uruchomienia naszego katalogu regularnie zwiększa on swój zasięg i ilość odwiedzających go użytkowników.