Metropolis Nieruchomości Marcin Rachwał

śląskie, Rybnik

brak pakietu

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że funkcjonalność naszej witryny pozwoli Państwu w jeszcze bardziej przyjemny sposób niż dotychczas, zapoznać się z naszą ofertą. Zajmujemy się obsługą transakcji obrotu nieruchomościami - kupna, sprzedaży wynajmu, najmu, działamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi.

Naszym podstawowym założeniem jest zadowolenie klienta. Swoje działania opieramy zarówno na zdobytym doświadczeniu jak i odpowiednim przygotowaniu zawodowym potwierdzonym licencją pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz ciągłymi szkoleniami podnoszącymi jakość usług. Gwarantujemy, że z naszym udziałem transakcja przebiega bezpiecznie z myślą o obu stronach transakcji.


Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami z branży geodezyjnej, budownictwa, architektury i finansów. Jesteśmy członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości jak i Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Działamy na terenie woj.

Śląskiego. Zaufaj profesjonalistom a gwarantujemy że do nas wrócisz. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani bezpłatną prezentacją własnych ofert na naszej stronie prosimy o kontakt z biurem.

.

Województwo:
śląskie
Miasto:
Rybnik
Kod pocztowy:
44-200
Adres:
Powstańców Śl. 8
Adres www:
Adres email:
nieruchomosci.metropolis@gmail.com

Lokalizacja