K 13 Jolanta Wuwer

śląskie, Wodzisław Śląski

brak pakietu

Firma K13 JOLANTA WUWER koncentruje się w pośredniczeniu w obrocie nieruchomościami we Włoszech i w Polsce. Biuro ma swoją siedzibę zlokalizowaną w Wodzisławiu ŚL przy ul. Kubsza 13/8.

Jej właścicielka posiada licencję zawodową pośrednika nadaną przez Ministra Transportu i Budownictwa o numerze 18313 i należy do Bielsko-Katowicko-Częstochowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Uczestniczy w Systemie MLS Nieruchomości, co zapewnia ścisłą współpracę z wielona biurami pośrednictwa. Nieruchomość proponowana do sprzedaży lub wynajmu w biurze jest od razu szczegółowo opisana i dostępna dla wszystkich użytkowników.

Firma oferuje klientom kompleksową usługę: od wyszukiwania kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, pomocy w uzyskaniu kredytów, a kończąc na realizacji samej transakcji. Dzięki współpracy z biurem notarialnym w Polsce i we Włoszech, kancelarią adwokacką w Polsce i we Włoszech, pośrednikami ubezpieczeniowo-kredytowymi, geodetami i architektami oraz dekoratorem wnętrz firma proponuje obsługę klienta w tej dziedzinie na najwyższym poziomie. Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.

Zajmuje się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości oraz handlem nieruchomościami. We Włoszech pośredniczy w kupnie nieruchomości w rejonie Rzymu i jego nadmorskich okolic. Rejony te są bardzo dobrze skomunikowane, zarówno pod względem dostępu do szlaków turystycznych jak i nadmorskich kurortów.

Obecność międzynarodowych lotnisk, autostrad i dróg szybkiego ruchu oraz portów morskich sprawiają, iż dojazd jest łatwy i szybki. Oferty zawierają rzetelny opis z fotografiami przedstawiającymi stan faktyczny. Po przyjęciu oferty klient może zlecić dodatkowo kompletowanie dokumentów koniecznych do sprzedaży.

Możliwe jest po znalezieniu osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości uczestniczenie w negocjacjach w charakterze doradcy i mediatora. Po uzgodnieniu warunków sprzedaży w celu sfinalizowania transakcji firma organizuje zawarcie umowy notarialnej. Na każdym etapie zapewnione jest tłumaczenie przysięgłe.

Dziękujemy za wizytę na stronie internetowej, na której jest możliwość przybliżenia specyfiki działalności firmy, zachęcając jednocześnie do skorzystania z usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. .

Województwo:
śląskie
Miasto:
Wodzisław Śląski
Kod pocztowy:
44-300
Adres:
Kubsza 13/8
Adres www:
Adres email:
jwuwer@op.pl

Lokalizacja