Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Jolanta Serwin

małopolskie, Dąbrowa Tarnowska

brak pakietu

$("a[rel^='lightbox']"). prettyPhoto(); Pierwsze Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami na Powiślu Dąbrowskim. Nasza Firma powstała w 2005r.

Jako jedyna na tym terenie w celu ułatwienia i bezpiecznego przeprowadzenia transakcji sprzedaży i kupna nieruchomości. Tworzymy zespół, który będzie Państwu towarzyszył i doradzał od pierwszej chwili aż po finalizację transakcji. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy oraz ciągłemu doskonaleniu świadczonych przez nas usług, a także przebytym szkoleniom zawodowym, wyróżnia nas wysoka skuteczność sprzedaży.

Sprawdzone procedury działania, szeroka reklama oraz współpraca z biurami nieruchomości są niewątpliwie podstawą naszego sukcesu. Podpisanie umowy pośrednictwa z naszą firmą jest bezpłatne. Należność za usługi pobieramy dopiero po dokonaniu transakcji kupna-sprzedaży lub wynajmu/najmu nieruchomości.

PONADTO OFERUJEMY BEZPŁATNE DORADZTWO W DOBORZE KREDYTU HIPOTECZNEGO. KLIENTOM NASZEGO BIURA ZAPEWNIAMY: pomagamy bezpłatnie ustalić cenę sprzedawanej nieruchomości przygotowujemy ofertę sprzedaży z opisem i ze zdjęciami która zostaje przekazana zamawiającemu do autoryzacji, następnie po zatwierdzeniu wprowadzana na strony internetowe oraz tablice informacyjne i witryny, przygotowujemy własne ulotki wybranych ofert, umieszczamy na wystawionych nieruchomościach banery i tablice informacyjne o sprzedaży, negocjujemy ze Stronami warunki transakcji, przygotowujemy dokumenty do sporządzenia aktu notarialnego, przygotowujemy umowy przedwstępne sprzedaży, ustalamy terminy sprzedaży nieruchomości ze Stronami transakcji oraz notariuszami, jesteśmy obecni przy akcie notarialnym Zapewniamy bezpieczeństwo i stałą opiekę na wszystkich etapach trasakcji. ZAPRASZAMY NASI PRACOWNICY Jolanta SERWIN
właściciel, pośrednik licencjonowany, licencja nr 4899
telefon/fax: 14 642 47 01, + 48 604 642 286
email: jolanta@serwin.

com. pl Aneta WOLNIEWICZ-MOŹDZIERZ
asystent pośrednika
telefon/fax: 14 642 47 01, +48 501 101 739
email: jolanta@serwin. com.

pl Elżbieta STAWOSZ
asystent pośrednika
telefon: + 48 695-444-447
email: elastawosz@onet. eu .

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Dąbrowa Tarnowska
Kod pocztowy:
33-200
Adres:
Grunwaldzka 27
Adres www:
Adres email:
jolanta@serwin.com.pl

Lokalizacja